Historia vazhdon zyrën Detective Eugene Pinkerton-së. Muajin e kaluar BREADFOOT përgjigj dhe fitoi votën popullore për herë të dytë këtë sezon, duke fituar rolin e protagonistit. Shikojnë këtu si Uncle squllët është lënë vetëm nga policët në dhomë me vrasës. Ai e quan vetëm "hero" ai e di!

Watch sugjerim fitues narrative për muajin e kaluar këtu: http://youtu.be/xOZpNFojgPs
_______________________________________________________________
Xha squllët është protagonist i tanishëm i "Sockpuppets virale". Një interaktive histori-duke e bërë lojë e luajtur nëpërmjet rrjetit YouTube. Breadfoot vetëm fitoi votën popullore për herë të dytë këtë sezon dhe tani është protagonist i ri. Ju lutem të abonoheni në kanalin e tij këtu: http://www.youtube.com/breadfootvideo . Për rregullat zyrtare të lojës ju lutem klikoni këtu: http://www.viralsockpuppets.com/how-to-play/
_______________________________________________________________
YouTubers, ne kemi nevojë për ndihmën tuaj për të vazhduar lojën dhe për të mbajtur historinë shkuar. Të gjithë ju duhet të bëni është të bëjë një minutë 2 ose më të shkurtër video të reagimit me idenë tuaj të asaj që ndodh më pas.

Asnjë vlerë e madhe e prodhimit luaj nga vendi është e nevojshme, vetëm ju, ideja juaj, dhe një pajisje video incizim (Webcam, Cellphone, video kamera, apo të tjera)

Afati i fundit për këtë dilemë është 30 shtator 2011.

Nëse ju nuk përgjigjeni ASAP, nuk ka thënë kur Xha squllët ose Breadfoot do të marrin ndihmën që u nevojitet.

Nëse ne nuk e dimë se si për të ndihmuar këto dy njerëz pa mend, ne nuk kemi ide se episodi i ardhshëm i Viral Sockpuppets do të postuar.

Nëse jeni të frymëzuar për të marrë pjesë ju lutemi të paraqesë video të përgjigjen tuaj për panelin e moderatorit në këtë kanal: http://www.youtube.com/blightproductions
_______________________________________________________________
Ndiqni Sockpuppets viral në Facebook:
https://www.facebook.com/ViralSockpuppets

Ose Twitter: http://twitter.com/viralsockpuppet

——————————————————————————–———————
Nëse ju gërmoj video, të lënë disa komente, "thumbs up" video dhe abonohen në kanal për tregimet më të mahnitshme interaktive që kurrë të dizajnuara për YouTube!.

Për më shumë Uncle squllët dhe plagë Productions ju lutem vizitoni http://www.blightproductions.com

Për Xha squllët në Facebook klikoni këtu: http://www.facebook.com/pages/Uncle-Pappy/120460381355038

Përhapjen e Puppets:
 • Digg
 • StumbleUpon
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Yahoo! Buzz
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • email
 • FriendFeed
 • Google Buzz
 • LinkedIn
 • Live
 • MySpace
 • Ping.fm
 • Reddit
 • Technorati
 • Tumblr

Lini një Përgjigju

(Required)

(Required)

Ju mund të përdorni këto HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2013 Viral SOCKPUPPET NJOFTIM Tema mbulesë nga Sayontan Sinha